Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу у сферах питної води та питного водопостачання, водовідведення"

Дата: 04.06.2024 14:03

1. Розробник: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

2.  Стислий виклад змісту проєкту: Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу у сферах питної води та питного водопостачання, водовідведення» (далі – проєкт акта) розроблено з метою збирання, оброблення, збереження та аналізу інформації про якість питної води, стан об'єктів централізованого питного водопостачання, про водовідведення, стан систем водовідведення, надання послуг з водовідведення, повторне використання очищених стічних вод та осаду, прогнозування змін та розроблення науково обґрунтованих рекомендацій для прийняття управлінських рішень у цих сферах.

Прийняття проєкту акта наддасть можливість:

формування єдиного підходу до збирання, оброблення, збереження, узагальнення та аналізу інформації про стан систем об'єктів централізованого питного водопостачання, стан систем водовідведення;

отримувати об’єктивну оцінку стану об'єктів централізованого питного та стану систем водовідведення;

отримувати об’єктивну оцінку про стан якості питної води та очищених стічних вод, повторного використання очищених стічних вод та осаду стічних вод.

3.   Спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт акта розміщено на офіційному вебсайті Мінінфраструктури (www.mtu.gov.ua).

4. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення.

5. Зауваження та пропозиції направляти на адресу: зауваження та пропозиції до проєкту акта від фізичних  та юридичних осіб слід надсилати на адресу: r.madiudia@mtu.gov.uaта на адресу Державної регуляторної служби України.

Проєкт Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу у сферах питної води та питного водопостачання, водовідведення"

Порядок здійснення державного моніторингу у сферах питної води та питного водопостачання, водовідведення

Додаток до Порядку: Рекомендовані індикаторні показники державного моніторингу у сферах питної води та питного водопостачання, водовідведення

Пояснювальна записка