Звернення начальника Гірської міської військової адміністрації з нагоди Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2024 07:00

Уже десять років росія вбиває українців. Біль за кожне втрачене життя не втамують жодні слова втіхи. Втрачати співгромадян важко. Але найстрашніше те, що держава-терорист забирає життя у тих, хто навіть не встиг його сповна почати, – у дітей.

Прикро, що українські діти стали ціллю для російських загарбників. Вони вразливі, беззахисні, та безпорадні. Діти у час війни страждають найбільше. Невинні жертви, які лише почали досліджувати світ… Їхнє життя залежить від кожного з нас. Саме заради них ми здатні на найвідчайдушніші кроки.

Ми вічно памʼятатимемо усіх, а особливо маленьких українців, життя яких передчасно обірвала росія. Ніколи не пробачимо! Цим злочинам немає жодного виправдання та прощення. Вічний спокій маленьким невинним душам...

Маємо зробити усе, аби зупинити ворога, вигнати його геть з нашої землі й гідно вшанувати памʼять кожного і кожної, чиє життя, на жаль, уже не повернути.

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО