Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Рашисти знищили 30% агропотенціалу України

Дата: 27.05.2024 11:45
Кількість переглядів: 45

Внаслідок повномасштабної війни рф проти України знищено близько 30% аграрного потенціалу нашої країни. Про це повідомив, державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак

За його словами, виклики перед аграрним сектором через повномасштабне вторгнення рф – безпрецедентні. Він додав, що сільгоспвиробники зазнають значних збитків і питання підтримки аграріїв дуже актуальне.

Опитування понад 2 тисяч малих фермерів показує, що більша частина аграріїв планують розширити виробничі площі і залучити для цього інвестиції. 56% агровиробників у 2024 році планують розширити виробництва, а 53% фермерів збираються отримати інвестиційні кредити на придбання землі.

«Внаслідок повномасштабної війни було знищено близько 30% усього потенціалу агросектору, майже 20% сільськогосподарських земель окуповано. Великі площі заміновані або забруднені вибухонебезпечними предметами. Відтак питання забезпечення фінансування та підтримки сільгоспвиробників, актуальне як ніколи. Державний аграрний реєстр та Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві були створені саме із цією метою», — наголосив Віктор Канцурак.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь