15 травня заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Ірина Бєліцька взяла участь в онлайн інфосесії проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 15.05.2024 17:09

Темою обговорень став Річний програмний запит «Гранти, спрямовані на зміцнення місцевого самоврядування в Україні, підтримку децентралізації та посилення залучення громадян в процеси врядування (2024 фінансовий рік)» (APS-HOVERLA-FY2024).

Проєкт передбачає надання орієнтовно 30 грантів для фінансування успішно поданих заявок. Тривалість реалізації гранту може становити 6-24 місяці.

Потенційні партнери мають можливість подати концепції, які сприятимуть реалізації трьох цілей Проєкту:

- забезпечення дедалі більшої інституціоналізації та ефективності системи місцевого самоврядування в Україні;

- сприяння більш самодостатньому регіональному управлінню;

- створення механізмів, що допоможуть громадянам відігравати дедалі більшу роль у місцевому самоврядуванні.

Остаточний строк подання концепцій: 30 вересня 2024 року.

Деталі за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1lACJV5HpIqXQUKfMQN5xAZVHCyww2LaP