На Донеччині загинув воїн з Гірського

Дата: 07.05.2024 17:29

Під час виконання бойового завдання на фронті загинув Захисник України, житель Гірського Максим Романенко.

Він загинув 02 травня 2024 року в районі селища Очеретине Покровського району Донецької області. Герою було 38 років.

Максим проходив службу на посаді старшого механіка радіорелейної станції взводу зв'язку запасного командного пункту роти зв'язку військової частини.

Гірська міська військова адміністрація та вся громада в скорботі схиляє голови перед рідними Захисника в пошані до його подвигу. Це надзвичайно важка втрата. Не вистачає слів від горя і болю.

Вічна пам'ять та слава мужньому українському воїну Максиму Романенку, який віддав життя за свободу і незалежність рідної землі! Герої не вмирають!