НМТ-2024: скільки завдань потрібно виконати, аби подолати поріг

Дата: 07.05.2024 13:38

Для участі у вступній кампанії до закладів вищої освіти, майбутнім абітурієнтам і абітурієнткам необхідно набрати порогову кількість тестових балів з кожного предмета Національного мультипредметного тесту.

Мінімальні бали визначені в додатку 5 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році.

У 2024 році для успішного складання НМТ учасникам і учасницям достатньо надати 15% правильних відповідей з кожного предмета (у 2023 році – 10%).

Аби отримати по 100 рейтингових балів за кожен блок, майбутні вступники мають набрати як мінімум:

• 5 балів – з математики, іноземної мови, фізики;
  • 6 балів – з хімії;
  • 7 балів – з української мови, української літератури, географії та біології;
  • 8 балів – з історії України.

Утім, за цьогорічними правилами, якщо учасник (-ця) не подолає поріг хоча б з одного предмета НМТ, він (вона) не матиме права брати участь у вступній кампанії.