Презентовано Реєстр договорів про співробітництво територіальних громад

Дата: 02.05.2024 19:47

Сьогодні Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України презентувало цифровий Реєстр договорів про співробітництво територіальних громад. До участі долучилася заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька.

Під час заходу було представлено розроблений Міністерством автоматизований механізм, що забезпечить оперативність та ефективність аналізу та відстеження інформації у Реєстрі.

Він буде публічним та міститиме й архівну інформацію про співробітництво. За допомогою інтерактивної мапи Геоінформаційної системи регіонального розвитку можна буде проаналізувати кількість договорів за статусом.

Автоматизація Реєстру договорів співробітництва та його інтеграція з ГІС спростить доступ до інформації та полегшить відстеження прогресу спільних ініціатив. Це може стати справжнім каталізатором для розвитку партнерства та співробітництва між громадами, з фокусом на ефективність та результативність.