Дата: 04.04.2024 09:19

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 22.03.2024 № 310 «Про внесення змін до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва». Йдеться про підприємства, які отримали державну підтримку за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Пролонгувати кредити можуть підприємства, які станом на 24 лютого 2022 року були розташовані на:

територіях активних бойових дій (для яких не визначена дата завершення бойових дій);

територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (для яких не визначена дата завершення бойових дій);

тимчасово окупованих територіях (для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації).

Це допоможе релокованим підприємствам відновитися й у майбутньому погасити кредити, термін дії яких продовжено, що сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.