Google запускає безоплатні онлайн-програми навчання для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні

Дата: 20.03.2024 10:27

Щоб допомогти українським компаніям масштабуватись, підвищити конкурентоспроможність та захистити власну справу від кіберзагроз, Google запускає три безоплатні програми:

«Зростайте з Google: програма для малих бізнесів»

Для підприємців, які прагнуть збільшити прибуток через розвиток і масштабування компанії. Після навчання 100 бізнесів зможуть взяти участь у менторській програмі від експертів.

«Безпечніше з Google: основи кібербезпеки для бізнесу»

Топові українські експерти поділяться практичними знаннями про кібергігієну, розпізнавання кібератак та створення системи кіберзахисту бізнесу.

«Знаходьте нових клієнтів за кордоном»

Під час навчання дізнаєтеся, як адаптувати продукт чи послуги до іноземного споживача та розробити стратегію виходу на нові ринки.

• Навчання проходитиме онлайн, а долучитися можна як до однієї, так і до кількох програм одночасно.

Для кого?

Для майбутніх і діючих підприємців, власників, керівників та співробітників малих і середніх бізнесів

Будуємо країну підприємців разом.