З нагоди вшанування пам'яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2024 14:52

Гірська дитяча школа мистецтв дає не тільки фахові мистецькі знання, уміння і навички, а й сприяє загальному розумовому, культурному і естетичному розвитку дітей, залучає їх до світової і національної консолідації і формування історичної свідомості. З нагоди вшанування жертв Голокосту у закладі пройшли виховні години під гаслом «Бережімо вічну пам’ять про невинних!», учні завітали на онлайн виставку «Майданек» художника «Аушвіца» Зіновія Толкачова.

Для того, щоб зрозуміти, хто ми є сьогодні, нам необхідно вивчити уроки минулого, залишити у своїй пам’яті спогади тих, хто пережив переслідування і вбивства з боку диктаторських режимів ХХ століття, вшанувати пам’ять жертв і тим самим повернути гідність людям, у котрих її брутально відібрали.