100 грантів на суму по 10 тисяч євро

Дата: 19.01.2024 10:46

Важлива новина для українських підприємців!

ЄС і Німеччина нададуть 100 грантів по 10 тисяч євро українським підприємствам з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом.

До уваги представників ММСП, що працюють у сферах:

• переробки (машинобудівна, меблева, харчова та легка промисловість тощо);
  •  креативних індустрій;
  •  логістики та транспорту;
  • та інших секторах з потенціалом експорту або створення інновацій (наприклад, освітні та медичні послуги).

Грантові кошти надаються у межах програми EU4Business для відновлення, підтримання темпів розвитку та збільшення стійкості підприємств із зазначених категорій.

Детальніше: https://europa.eu/!cCgcHY Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. У межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Партнер з виконання – громадська організація EasyBusiness (ГО «Легкий бізнес»).