До уваги батьків дітей Гірської міської територіальної громади!

Дата: 19.01.2024 11:13

Оздоровчу кампанію «Літо-2024» оголошено відкритою!

Протягом червня-серпня 2024 року для дітей, переміщених внаслідок бойових дій з території Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області, планується надання оздоровчих та відпочинкових послуг.

Батьки, охочі оздоровити своїх дітей влітку 2024 року – заповнюйте гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/AVS2QPVXqe7w3U4A7

Відпочинок, проживання, харчування дітей – БЕЗКОШТОВНЕ. Батькам лише буде треба оплатити дорогу до закладу відпочинку та в зворотному напрямку.

Додаткова інформація з цього питання за телефоном: +38 (099) 362 76 16 з 09 до 15 години з понеділка по п’ятницю, окрім вихідних та святкових днів.