Щодо актуальних питань забезпечення якості освітнього процесу в закладах освіти Гірської громади

Дата: 17.01.2024 11:32

Під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулася нарада щодо актуальних питань забезпечення якості освітнього процесу в закладах освіти громади.

Як зазначила Інна Петрівна, сьогодні у 4 закладах загальної середньої освіти Гірської міської територіальної громади навчаються 875 дітей. У тому числі 547 внутрішньо переміщених осіб, на окупованих територіях – 218 учнів, за кордоном – 110. Зараз дуже важливо забезпечити функціонування закладів загальної середньої освіти області, організувати якісний освітній процес за дистанційною формою та психолого-педагогічну підтримку кожного учасника освітнього процесу. Заступник начальника наголосила, що дистанційне навчання потребує об’єднання спільних зусиль батьків, учнів та педагогічних працівників для досягнення необхідних результатів навчання.

Досвідом організації дистанційного навчання та навчання учнів, які перебувають за кордоном і на тимчасово окупованих територіях, поділилися керівники закладів освіти громади.

На нараді також було обговорене питання організації та проведення заходів до Дня Соборності України, Дня вшанування пам’яті героїв Крут, Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.