Про роботу у геопорталі Національної інфраструктури геопросторових даних

Дата: 18.12.2023 14:15

У зв’язку із тимчасовою окупацією Гірської громади та втратою документів земельного фонду, виникає нагальна потреба у проведенні інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

У результаті цієї роботи створюється база даних про всі земельні ділянки за межами населених пунктів громади на електронних носіях. Завдяки цьому у подальшому, після деокупації, буде спрощено пошук потенційних земельних ділянок для інвестора та містобудівних потреб.

Використовуючи геопортал Національної інфраструктури геопросторових даних, спеціалістами відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації виявлено більш 300 земельних ділянок (паїв), які враховуються в реєстрі, як приватна власність громадян, та більш 200 га землі невитребуваних паїв.

Робота продовжується, адже ці напрацювання стануть у нагоді після деокупації та відновлення території.