Гірська громада прощається із найкращими своїми синами...

Дата: 18.12.2023 08:45

Із сумом повідомляємо, що під час виконання бойового завдання загинув мешканець нашої громади Вадим Олегович Клішо.

Вадим народився 24 квітня 2002 року у м. Золоте. У 2021 році закінчив Сєвєродонецький хіміко-механіний технікум. З 2021 року проходив службу на контракті у Збройних силах України.

Загинув молодший сержант Клішо Вадим Олегович 06 грудня, героїчно захищаючи Україну від ворога поблизу населеного пункту Білогорівка на Луганщині.

Вся Гірська громада глибоко сумує із приводу загибелі мужнього воїна, поділяє невимовне горе разом із рідними і близькими Вадима та схиляє голову у скорботі. Висловлюємо щирі співчуття сім'ї загиблого воїна, який до останнього подиху боронив рідну землю від цинічного та підступного ворога! Вічна пам’ять і слава Герою!

Панахида відбудеться 18 грудня о 11:00 у Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ міста Кам’янське Дніпропетровської області за адресою: вул. Сергія Слісаренка, 34.

Поховають воїна о 12:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.