Звіт про стан виконавської дисципліни, організації контролю та ведення діловодства у Гірській міській військово-цивільній адміністрації за березень 2023 року

Дата: 31.03.2023 11:13

про перевірку стану виконавської дисципліни,
організацію контролю та ведення діловодства
в Гірській міській військово-цивільній адміністрації
за період з 01 березня 2023 р. по 31 березня 2023 р.

Головним спеціалістом загального відділу Гірської міської військово-цивільної адміністрації проведено перевірку стану виконавської дисципліни, організації контролю та ведення діловодства у структурних підрозділах
Гірської міської військово-цивільної адміністрації (далі - Гірська міська ВЦА) за період з 01 березня 2023 р. по 31 березня 2023 р. Перевіркою було охоплено документи, які надійшли до Гірської міської ВЦА від вищих органів влади, міністерств та інших органів виконавчої влади, Луганської обласної державної адміністрації, Сєвєродонецької районної державної адміністрації, обласних установ та організацій і містили контрольні строки виконання, у тому числі документи з тривалими строками виконання, а також доручення керівництва Луганської обласної державної адміністрації, які не містили контрольних строків виконання.

Усього за звітний період до Гірської міської ВЦА надійшло 311 документів, із них 198 містять контрольний термін виконання, серед яких 15 невідкладних, 19 термінових.
За видами контрольних документів документи розподілилися наступним чином:
1) документи з вищих органів влади - 60;
2) документи з міністерств та інших органів виконавчої влади - 70;
3) документи з Луганської обласної державної адміністрації - 32;
4) документи з Сєвєродонецької районної державної адміністрації -21;
5) документи з інших установ та організацій - 17;
6) розпорядження керівника Гірської міської ВЦА - 7.
Протягом звітного періоду до Гірської міської ВЦА надійшло З протокольні доручення голови Луганської ОДА, 3 протокольні доручення заступника голови Луганської ОДА К. Безгинської та 1 документ - протокольні доручення першого заступника голови Луганської ОДА О. Смирнова. Станом на 01.04.2023р. у роботі знаходиться 4 протокольні доручення.
Також протягом звітного періоду до Гірської міської ВЦА надійшло З розпорядження голови Луганської ОДА, з них контрольне - 1.

Найбільшу кількість контрольних документів за звітний період було опрацьовано та виконано:
- відділом соціального захисту населення і охорони здоров’я - 37;
- відділом житлово-комунального господарства, комунального майна,
капітального будівництва та екології - 28;
- відділом освіти, культури, молоді та спорту - 16;
- загальним відділом -12;
- відділом правового забезпечення та кадрової роботи - 9;
- сектором інформаційної політики -9;
- сектором економіки - 7;
- службою у справах дітей - 7;
- відділом земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки, та
сільських територій - 3;
- відділом «Центр надання адміністративних послуг» - 2
Станом на 01.04.2023 в роботі знаходяться 167 документів з постійним, щоквартальним, щомісячним та щотижневим контрольним терміном виконання та 45 документів з термінами, що не входять до звітного періоду або мають
подовжений строк виконання.
За результатами аналізу виконавської дисципліни за звітній період виконавська дисципліна в Гірській міській ВЦА знаходиться на достатньому рівні: більшість структурних підрозділів звітують регулярно або за проханням спеціаліста надати інформацію, консультуються зі спеціалістом при наявності запитань та надають пояснення про причини невиконання контрольних завдань або надання відповідей пізніше за встановлений термін виконання.
Проте, залишаються випадки виконання завдань, зазначених у контрольних документах у «останню» мить, а також надання відповідей пізніше за встановлені терміни.
З метою підтримання на належному рівні виконавської роботи в Гірській міській ВЦА та попередження порушень термінів виконання контрольних документів і у подальшому, пропоную:
- продовжити звітування про виконання актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та доручень начальника Луганської обласної військової адміністрації;

- неухильно звітувати головному спеціалісту загального відділу про стан виконання контрольних документів;
- інформувати головного спеціаліста загального відділу про причини порушення виконавської дисципліни;
- продовжити моніторинг порушень виконавської дисципліни, за необхідності - готувати доповідні записки.Фото без опису