Участь у робочій онлайн - нараді з питань перебігу освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти області

Дата: 20.11.2023 18:50

20 листопада 2023 року в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту взяла участь у робочої онлайн - нараді з питань перебігу освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти області для керівників органів управління освітою, організованої Департаментом освіти і науки  під головуванням заступника голови облдержадміністрації Катерини  Безгинської.

На нараді були розглянуті питання щодо  навчання й оцінювання дітей, які перебувають за кордоном; організації проведення у 2023/2024 навчальному році Всеукраїнських конкурсів та олімпіад з навчальних предметів; надання відпусток у 2024 році. Під час наради присутні мали можливість  поділилися своїм досвідом роботи.