Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем української писемності та мови

Дата: 27.10.2023 06:45

Дорогі українці!

Щиро вітаю Вас із Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю!

Покоління наших предків мріяли і виборювали своє право на українську мову, як і ми зараз. Бо наша мова і писемність – це основа у становленні народу і нації, що допомагала нам століттями берегти свою самобутність, передавати знання, пам’ятати про те, ким ми є. Ми горді нашою тисячолітньою традицією писемності, що сягає часів Київської Русі.

Складно уявити, що у XXI столітті людей розстрілюють тільки за те, що вони розмовляють українською! Ворог України добре розуміє важливість мови, а нам намагається нав’язати свою психологію.

У цей важкий для нашої країни час нам усім потрібно пам’ятати, що мова – це не лише засіб спілкування, а й потужна зброя у боротьбі з ворогом.

Тому, утверджуючи нашу рідну мову, возвеличуємо Україну та українців. Шануймо українське, боремось за українське і твердо захищаємо наші національні цінності!

Сьогодні наш обов’язок – нагадати про це собі, дорогі земляки! Бережімо свою мову, плекаймо її, бо вона – наш духовний кордон!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО