Тренінг зі шведсько-української міжкультурної комунікації для муніципальних партнерів

Дата: 26.10.2023 09:30

Днями заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька та начальник відділу земельних ресурсів установи взяли участь у змістовному тренінгу зі шведсько-української міжкультурної комунікації для муніципальних партнерів.

За результатами тренінгу учасники дізналися про шляхи та правила налагодження нового партнерству. Почули, як важливо знати підходи партнерів до справ та бізнесу, як приймаються рішення, про цінності суспільства в якому живуть потенційні партнери та правила комунікації з ними.

Звісно, важко бути активними, представляючи окуповані території , але ми маємо велике бажання донести світовій спільноті, що цілісність нашої країни – це запорука європейської стабільності та безпеки всього світу.

Дякуємо SALAR International та Cities4Cities United4Ukraine за надану можливість долучитись до тренінгу.