Сьогодні більше 320 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації
На Полтавщині відвідувачі отримували продуктові набори, памперси та вживаний одяг. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.
У Богданівському хабі видавалися державні продуктові набори. Крім того, як завжди, надавалися різноманітні консультації. Зокрема, щодо реєстрації/перереєстрації в базі ЛОДА, консультування із загальних питань та соціального характеру, від працівників ЦНАП. Також надавалися консультації працівниками служби у справах дітей з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
У Корсунь-Шевченківському луганчани отримували продукти харчування та памперси. Надавалися консультації з питань захисту прав та інтересів дітей, загальних та соціальних питань.
У Хмельницькому ВПО забезпечувалися державними продуктовими наборами. сімейними наборами гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та памперси.
На Київщині видавали продуктові набори. Відповідальна особа за роботу хабу надавав юридичні консультації, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань, а працівник ЦНАПу надавав адміністративні послуги. Крім того, представник Пенсійного фонду України консультував з пенсійних питань.