Стан в енергосистемі України

Дата: 08.09.2023 12:27

Вчора, 7 вересня, вечірній максимум споживання був на 1,3% менше, ніж 6 вересня;

сьогодні імпорт відсутній, є експорт до Словаччини та Молдови;

через бойові дії та з інших причин без світла залишається 430 населених пунктів.

СПОЖИВАННЯ

У четвер, 7 вересня, вечірній максимум споживання був на 1,3% менше за відповідний показник середи, 6 вересня.

ЕКСПОРТ/ІМПОРТ

Імпорт електроенергії сьогодні відсутній.

Експорт здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг 6341 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 398 МВт.

МАГІСТРАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Вчора, 7 вересня, було зафіксовано короткотермінове вимикання дією захисту високовольтної лінії в Кіровоградській області. Знеструмлення споживачів не було, лінія в роботі.

МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГО

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 430 населених пунктів. Внаслідок обстрілів росіянами прифронтових територій є нові пошкодження у мережах на Донеччині, Харківщині, Запоріжжі, Сумщині, Херсонщині. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.

ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

На об'єктах генерації триває планова ремонтна кампанія.