Обговорені питання реєстрації метаданих на існуючи набори геопросторових даних на порталі НІГД

Дата: 06.09.2023 17:15

06 вересня працівники відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у навчально-інформаційному заході щодо обговорення питань реєстрації метаданих на існуючи набори геопросторових даних на порталі НІГД.

У ході засідання директор Департаменту розвитку НІГД Держгеокадастру Андрій Галайда поінформував про вдосконалений функціонал реєстрації метаданих на геопорталі пілотного проєкту НІГД.

Учасники заходу ознайомилися з оновленими функціональними інструментами геопорталу, отримали відповіді на питання які виникають у цій сфері в умовах окупації території.

Захід проведено за ініціативи Луганської обласної державної адміністрації.