«Прояви корупції в агросекторі у 2023 році»

Дата: 05.09.2023 16:16

05 вересня 2023 року працівники відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-презентації результатів Всеукраїнського дослідження «Прояви корупції в агросекторі у 2023 році».

Під час заходу спікери розповіли про кількість агровиробників, які стикалися з проявами корупції у 2023 році, зміни цих показників у порівнянні з попередніми роками, про державні органи та організації, які аграрії вважають найкорумкованішими тощо. Також були обговорені сфери та регіони, які найчастіше стикалися з проявами корупції.

По завершенню учасники отримали відповіді, які виникали під час заходу.

Презентацію проведено за ініціативи Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).