До уваги мешканців Гірської міської територіальної громади!

Дата: 28.08.2023 08:10

Оголошується прийом документів для надання одноразової матеріальної допомоги особам, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України

Одноразова матеріальна допомога надається відповідно до розпорядження начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 07.08.2023 №86 «Про затвердження Програми підтримки осіб, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України» за кошти місцевого бюджету у сумі 7000 тисяч гривень.

Громадяни, які претендують на отримання одноразової матеріальної грошової допомоги, подають відповідну заяву на ім’я начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

До заяви додаються наступні документи:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Копія РНОКПП.

3.Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності).

4. Довідка про безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України (додаток 6 ).

5.  Реквізити банківського рахунку (повні).

6. Згода на збір та обробку персональних даних.

7. Інші документи (за бажанням заявника).

Зразок заяви, згоду на обробку персональних даних а також додаткову інформацію можна отримати за тел.: +38 (099) 702 7618; +38 (097) 500 3794.

Документи для отримання допомоги можна подати:

1.Особисто – в будь-якому Гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області за адресами:

- м. Київ, вул. Мала Житомирська, 13/6;

- Полтавська обл., м. Полтава, вул. Миколи Дмитрієва, 7;

- Черкаська обл., м. Корсунь Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9;

- Дніпропетровська обл., Павлоградський район, с. Богданівка, вул. Шевченка, 32Г;

- Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 122, каб. 3.

2.Через відділення УДППЗ «Укрпошта» на абонентську скриньку 527 Дніпропетровська область Павлоградський район м. Тернівка.

3.Через відділення Нової Пошти (деталі – за тел.: +38 (099) 702 7618).