Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів створила телеграм-канал «Захист прав споживачів»

Дата: 15.08.2023 12:36

Переглянути його можна за посиланням: https://t.me/zahust_prav. На каналі будуть оприлюднюватися актуальні новини, інфографіка, відео- і фотоматеріали у сфері захисту прав споживачів.

Захист прав споживачів є одним із ключових напрямів роботи Держпродспоживслужби. Найбільша кількість звернень громадян, що надходять до Держпродспоживслужби, стосуються питань захисту прав споживачів та контролю за дотриманням цінової дисципліни, а стан розгляду відповідних звернень знаходиться на особливому контролі керівництва.
Запрошуємо жителів Гірської громади приєднатися до каналу «Захист прав споживачів». Продовжуємо будувати цифрову державу: без бюрократії, черг та корупції.