Україна готується до наступного опалювального сезону з урахуванням можливих загроз

Дата: 21.07.2023 12:39

Наразі в Україні триває наймасштабніша за всю історію ремонтна кампанія на енергооб’єктах. Насамперед планується відремонтувати об’єкти генерації.

Зокрема, ведуться роботи щодо відновлення електричних підстанцій і мереж, а також об’єктів теплової генерації. Особливо у регіонах, де вона є критично важливою. Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

У межах підготовки до наступного опалювального сезону формується запас необхідного обладнання, яке може знадобитися для відновлення об’єктів після потенційних атак ворога.

Один із проєктів підтримки енергетики – «Відновлення енергозабезпечення у зимовий період та постачання енергетичних ресурсів» – передбачає загальне фінансування в обсязі 500 мільйонів доларів.

Інша угода – це грант на 37,74 мільйона євро від уряду Німеччини на спеціальне обладнання, яке буде спрямовано національному оператору системи передачі Укренерго.

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України