відбувся семінар «Взаємодія для змін: розбудова системних внутрішніх комунікацій у команді»

Дата: 18.07.2023 14:52

Працівники відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації взяли участь у семінарі «Взаємодія для змін: розбудова системних внутрішніх комунікацій у команді».

Під час заходу присутні детально обговорили складові внутрішніх комунікацій, їх роль у системі управління, теорію мотивації, групову динаміку та командну роботу, ділову етику email-листування та онлайн-комунікацій.

Окремо учасники ознайомилися з інструментами для вирішення конфліктів у команді, концепцією ненасильницького спілкування, надаванні ефективного зворотного звязку колегам та методами оцінки персоналу.

Захід проведено громадською організацією «Інтерньюз-Україна».