Скільки грошей і кому держава платить за виховання дітей?

Дата: 17.07.2023 12:46

Не всі батьки - вихователі, опікуни або ті, хто збирається ними стати – знають, що мають право на фінансову допомогу.

Сьогодні розповімо про виплати на дітей.
До категорій, які мають право на фінансову допомогу від держави, належать, зокрема, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
Цьогоріч прожитковий мінімум, відповідно до якого і визначають розмір допомоги, становить в середньому 2589 гривень
Суми – різні і залежать від категорії населення, якій надається допомога.
Детальніше - у слайдах. Гортайте і пересилайте.

Інформація підготовлена в рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерство соціальної політики України та Національна соціальна сервісна служба України.