Гірська міська військова адміністрація запрошує дітей на навчання
Дата: 10.07.2023 20:07
Кількість переглядів: 81
Щовівторка протягом цього місяця на базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації за адресою: м. Полтава, вулиця Миколи Дмитрієва, 7, відбуватимуться заняття з дітьми шкільного віку з розвитку критичного мислення за допомогою логічних задач з математики. Навчання проводитиме вчитель фізики та математики Кремінського ліцею №3 Кремінської міської ради Луганської області.
Час занять: щовівторка з 10:30 до 11:30.
Додаткова інформація за тел.: +38 (050) 137 2465.
Графік занять у наступному місяці буде повідомлено додатково.