Q&A сесія на тему оцінка збитків від військової агресії рф

Дата: 28.06.2023 18:43

Сьогодні працівники відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації долучились до практичного тренінгу «Q&A сесія на тему оцінка збитків від військової агресії рф».

Під час заходу учасники обговорили актуальні завдання оцінки збитків, взаємозв'язок фіксації пошкоджень та їх оцінки, різновиди оцінок, їх призначення і функції, відмінності у визначенні розміру реальних збитків, витрати на відновлення та упущеної вигоди.

Окремо спікери акцентували увагу на загальних засадах оцінки збитків майна у зв'язку із військовою агресією рф та матеріальної шкоди економіці України, завдану внаслідок війни, в розрізі всіх секторів.

Тренінг проходив в рамках проєкту розробки незалежних методологій аналітичної оцінки пошкодження інфраструктури та економічних збитків спричинених агресією росії за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».