Сьогодні майже 170 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 20.06.2023 20:16

У Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів від держави та Благодійної організації «БФ «Восток SOS», сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

У Полтаві надавалася правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист», луганчани забезпечувалися продуктовими наборами та дитячими памперсами. Разом з тим, відвідувачі отримували консультації з пенсійних питань від начальника відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) м. Лисичанськ Головного управління Пенсійного фонду України.

У Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому видавалися продуктові набори. Відвідувачі також отримували консультації із загальних питань, соціального характеру тощо. Працівники ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна.

До Богданівського штабу надійшла чергова партія гуманітарної продуктової допомоги. Відразу після фасування розпочнеться її видача.