«Благодійна (гуманітарна) допомога для ТГ: правові аспекти»

Дата: 07.06.2023 18:00

Сьогодні Асоціація міст України проводила вебінар «Благодійна (гуманітарна) допомога для ТГ: правові аспекти». Відповідальні особи за роботу гуманітарних штабів Гірської міської військової адміністрації також були запрошені до участі.

Під час спілкування спікером заходу були висвітленні норми чинного законодавства, яке регулює благодійну діяльність, та відповідальність за його порушення у сфері благодійної (гуманітарної) допомоги. Учасники обговорили схожість та відмінність благодійної та гуманітарної допомоги, особливості звітування про неї, відповідальність за порушення її обліку та використання.

Окремо були обговорені митне очищення, оподаткування, аспекти обліку допомоги, яка підлягає передачі іншим підлеглим установам, закладам, підприємствам, особам тощо.

Захід підготовлено експертами Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні».