До гуманітарних штабів Гірської громади продовжує надходити гуманітарна допомога

Дата: 30.05.2023 18:18

Сьогодні до Корсунь-Шевченківського штабу Гірської міської військової адміністрації надійшла партія допомоги від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Видача допомоги здійснюватиметься згідно з черговістю реєстрації у загальній обласній базі.

Хаб знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9.

Графік роботи: з 09 до 13 години з понеділка по п’ятницю, контактні номери телефону: (099) 952 8691, (099) 962 5618.

Гірська міська військова адміністрація дякує всім, хто сьогодні долучився до розвантажування гуманітарної допомоги та сподівається на подальшу співпрацю!