Перелік послуг у гуманітарних штабах розширюється

Дата: 18.05.2023 18:48

Відтепер щоп’ятниці на базі Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації за адресою: м. Полтава, вулиця Миколи Дмитрієва, 7, внутрішньо переміщених осіб прийматиме медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області.

Крім того, 19 травня відбудеться безкоштовна видача медичних препаратів, а саме: парацетамол-500, ібупрофен-200 мг., індапамід 1,5 мг., лерканідипін-20 мг., вазостат-симвастатин.

Отримати додаткову інформацію можна за тел.: + 38 099 44 23156.

Графік прийому: з 10 до 13 години.