Протягом дня майже 500 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації
У хабі в Богданівці продовжилася видача продуктових наборів від держави та Фонду Ріната Ахметова. Крім того, фахівці Луганської обласної служби зайнятості надавали інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням
Відвідувачі Корсунь-Шевченківського та Хмельницького хабів отримували продукти харчування та роз’яснення із загальних, соціальних, юридичних та нагальних для переміщених осіб питань.
Водночас у Києві продовжилася видача продуктових наборів від облдержадміністрації, сімейних наборів гігієни, ковдр, матраців, постільних та кухонних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ), дитячих памперсів.
На Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктами харчування, гігієнічними наборами, дитячими памперсами та одягом.
Слід також зазначити, що цього дня працівниками хабів надано 16 юридичних консультацій, 30 із загальних питань, 8 соціального характеру та 7 з питань працевлаштування.