НМТ-2023 за кордоном: розширено перелік міст/країн

Дата: 10.04.2023 08:47

Нині передбачено, що тимчасові екзаменаційні центри будуть створені у 41 місті 24 країн.

Перелік усіх країн та міст доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua/nmt-2023-za-kordonom.../
Якщо уже створено персональний кабінет і вибрано із запропонованого переліку менш зручний для доїзду населений пункт, а тепер з’явилася більш зручна для вас локація, — після отримання сертифіката учасника до 7 травня 2023 року можна змінити реєстраційні дані.
Попри те, що перелік міст для складання НМТ розширено, є обмеження щодо кількості місць у спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, запропонованих закордонними партнерами. Також у деяких містах/країнах тестування буде проведено тільки під час додаткової сесії.