Правила та політики фондів Європейського Союзу

Дата: 07.04.2023 16:28

Асоціація об’єднаних територіальних громад продовжує проведення серії навчальних вебінарів щодо підвищення спроможності органів місцевого самоврядування брати участь у грантових конкурсах Європейського союзу та залучати кошти на відновлення.

Ландшафт грантодавців, їх типи, роль Європейського Союзу у підтримці відновлення громад України, логіка інтервенції грантодавців та багато інших питань сьогодні обговорені посадовцями Гірської міської військово-цивільної адміністрації на вебінарі «Правила та політики фондів Європейського Союзу. Відповідність вимогам донора».

Спікери зазначили, що більшість донорів сконцентрувалися саме на проєктах швидкого реагування із підтримки та залучення ресурсів для відновлення та розбудови громад. Учасники ознайомилися із принципами і умовами роботи фондів та програм ЄС, програмними циклами та принципами транскордонної співпраці.

Захід проведено за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».