Протягом дня 438 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гумштабах Гірської міської військово-цивільної адміністрації

Дата: 06.04.2023 23:10

Відвідувачі Богданівського, Корсунь-Шевченківського та Хмельницького хабів отримували продуктові набори.

У Києві продовжилася видача продуктів харчування від облдержадміністрації та сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

У той же час відвідувачі хабу у Полтаві забезпечувалися продуктовими та гігієнічними наборами, дитячими памперсами та одягом. Всім, хто потребує, надавалася правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист».

Крім того, сьогодні було надано 4 консультації соціального характеру, 23 – з питань отримання гумдопомоги, 24 – загальних та 17 з правових та юридичних питань.