«Ти як?»

Дата: 03.04.2023 10:10

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що ініціювала Перша леді України Олена Зеленська, українцям допомагатимуть піклуватися про ментальне здоров’я.

Мета комунікаційної кампанії – привернути увагу українців до свого емоційного стану, зробити турботу про нього звичною та навчитись знаходити внутрішнє джерело сили.

Для людей, які не в змозі самостійно впоратися зі стресом, має працювати спеціальна система сервісів та послуг.

У рамках кампанії створено онлайн-ресурс підтримки, який містить таку інформацію:

доказові техніки самодопомоги під час стресу;

контакти гарячих ліній психологічної допомоги;

відео, що вчить перемагати стрес;

поради психологів онлайн;

вебінари світових фахівців із подолання стресу;

досвід і лайфхаки відомих українських особистостей.

Онлайн-платформа «Ти як?» – за посиланням: howareu.com.

Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує МОЗ України. Експертний партнер – Всесвітня організація охорони здоров’я, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).