Перевірити статус документів на будівництво тепер можна на порталі Дія

Дата: 28.03.2023 08:47

На порталі Дія в кабінеті громадянина став доступним новий розділ – «Моє будівництво». Тут користувач може переглянути всі документи, де він вказаний як замовник. Зокрема, можна дізнатися статус їх розгляду органами будівельного контролю.

Всі документи відображаються незалежно від способу подання – через портал Дія чи ЦНАП.

Зверніть увагу: у розділі доступні документи, створені переважно після липня 2020 року. Саме тоді розпочала роботу Єдина державна електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

Скористатися нововведенням можуть фізичні та юридичні особи. Для цього достатньо мати електронний підпис.