Дерусифікація інфраструктури «Укрзалізниці»: як назвати станції «Первомайськ» та «Урало-Кавказька» на Луганщині

Дата: 10.03.2023 11:01

У 2016 році Верховна Рада України декомунізувала та повернула історичні назви двом районам та 36 населеним пунктам Луганської області. Проте на мапі нашої області ще є неоднозначні топоніми.

Наразі АТ «Укрзалізниця» оголосила дерусифікацію інфраструктури залізничного транспорту, та має намір перейменувати низку станцій Донецької залізниці.

Якщо назви восьми зупинок просто треба привести у відповідність до нових назв населених пунктів, в яких вони розташовані, то як мають називатись залізнична станція «Первомайськ» та зупинний пункт «Урало-Кавказька», поки що відповіді немає.

Можливо правильно буде присвоїти їм імена Героїв, які віддали життя за рідну Луганщину.

Тож пропонуємо вам, шановні луганчани, висловити свою думку з цього приводу та долучитись до опитування:

Залізнична станція «Первомайськ»:

1. Повернути історичну назву Петро-Мар’ївка.

2. Увічнити у назві ім’я (запропонувати постать, позначивши заслугу перед Луганщиною).

3. Залишити без змін.

Зупинний пункт «Урало-Кавказька»:

1. Увічнити у назві ім’я (запропонувати постать, позначивши заслугу перед Луганщиною).

2. Залишити без змін.

3. Ваш варіант.

Голосування триватиме до 19 березня включно.

Свої варіанти назв залишайте в коментарях.

Возможно, это изображение поезд, на открытом воздухе и текст