Гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області отримав гуманітарну допомогу від Благодійної організації «БФ «Восток SOS»

Дата: 06.03.2023 21:43

Висловлюємо велику вдячність від імені керівника Гірської міської ВЦА Олексія Бабченка Благодійній організації «БФ «Восток SOS» за надану гуманітарну допомогу: продуктові та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+.

Допомога буде розподілена серед внутрішньо переміщених осіб з Луганської області в залежності від ресурсів, яких вистачатиме.

Це є дуже вагома та суттєва допомога для ВПО з Луганської області.

Видача здійснюватиметься на умовах донора за заздалегідь сформованими списками згідно з черговістю реєстрації у загальній обласній базі.

Це означає, що перед отриманням внутрішньо переміщених осіб обдзвонюватимуть працівники хабу та повідомлятимуть, коли і як можна буде отримати допомогу, а також – які саме документи необхідно із собою брати до штабу.

Нагадаємо, хаб знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9.

Графік роботи: з 09 до 13 години з понеділка по п’ятницю, контактні номери телефону: (099) 952 8691, (099) 962 5618.