Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин

Дата: 02.03.2023 19:41

Сьогодні посадові особи відділу земельних ресурсів, аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації долучилися до Форуму з питань бджільництва.

Присутні обговорили вимоги законодавства щодо застосування засобів захисту рослин, основні причини отруєння, заходи профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.

Важливим етапом обговорення став алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин, який був розроблений експертами. Це рекомендації, як діяти в таких ситуаціях.

Отриманні знання дозволять учасникам запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.

Форум проведено Міністерством аграрної політики та продовольства України.