Для ВПО з Луганської області, які мешкають на Київщині, надійшла допомога від БФ Восток SOS

Дата: 14.02.2023 20:14

Днями благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-SOS» передала до гуманітарного штабу Гірської міської територіальної громади у місті Київ стандартні набори продуктів та засобів гігієни для дітей і дорослих.

Сьогодні, 14 лютого, співробітники видали 50 продуктових та гігієнічних наборів від БФ Восток SOS. Відвідувачі також забезпечувалися дитячими підгузками, а дітлахи отримували подарунки

Нагадаємо, хаб знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3. Графік роботи: з 10 до 15 години з понеділка по п’ятницю.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація щиро дякує партнерам з БФ Восток SOS за підтримку жителів Луганщини, які тимчасово проживають у Києві та області! Сподіваймося на продовження нашої плідної співпраці та укріплення теплих партнерських відносин!