Стратегію розвитку освіти в громаді обговорили під час наради

Дата: 26.01.2023 18:23

Сьогодні заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря провів робочу нараду з директорами закладів загальної середньої освіти Гірської міської територіальної громади. До участі у заході були запрошені начальник відділу  земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Марина Кравцова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Олена Бровар і посадовці установи.

Учасники заходу обговорили стан відновлення роботи закладів освіти в умовах військового стану. Ключовим моментом наради було обговорення стратегії розвитку освіти та попереднє обговорення плану дій з відновлення закладів освіти у Гірській громаді після деокупації території. У розрізі зазначених питань увага присутніх була зосереджена на важливості розробки проєктів задля залучення організацій та донорів, у тому числі і міжнародних, важливих для відновлення  роботи закладів у повоєнний час.

За результатами наради Олексій Невечеря надав ряд відповідних доручень.