22 січня наша країна відзначає величне національне свято - День Соборності України

Дата: 21.01.2023 13:39

У цей день в 1919 році, на Софійській площі в Києві, директорія Української народної республіки урочисто проголосила Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Це свято має історичне та політичне значення для суверенітету нашої держави.

З нагоди цієї дати комунальний заклад «Публічна бібліотека Гірської міської територіальної громади» спільно із Ставківським сільським клубом провели годину спілкування «З Україною в серці»

Соборність –­ це символ боротьби за волю.

Соборність – це єднання, порозуміння між людьми, надія і віра в світле майбутнє.