Робота гуманітарних штабів продовжується

Дата: 19.01.2023 19:51

Сьогодні більше 370 наших земляків отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації. Так, відвідувачі штабу у Києві за потребою отримували правову допомогу та юридичні консультації, а дітки – подарунки. На Полтавщині продовжилася видача продуктових та гігєнічних наборів і дитячих памперсів. У той же час, у Корсунь-Шевченківському всі, хто, потребує отримували консультації із загальних, соціальних та юридичних питань.

Не зупинялася робота і в інших хабах Гірської громади. У Хмельницькому вимушені переселенці забезпечувалися продуктами харчування та дитячими підгузками. Крім того, у Богданівскому штабі переміщені луганчани отримували продуктові набори. Це стало можливим у рамках співпраці Гірської міської ВЦА з благодійною організацією «Благодійний фонд «Ісус для світу».