Робота гуманітарних штабів продовжується

Дата: 26.12.2022 19:45

Протягом дня більше 150 внутрішньо переміщених осіб з Луганщини отримало допомогу у гуманітарних хабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації.

На Київщині відвідувачі отримували юридичні консультації та правову допомогу. У Хмельницькому, Богданівському та Корсунь-Шевченківському штабах луганчани забезпечувалися продуктовими наборами, а у Полтаві – одягом.

В той же час, працівниками Полтавського хабу були відправлені новорічні подарунки певним категоріям дітей засобами поштового зв’язку. Це стало можливим у рамках співпраці Гірської міської ВЦА з благодійним фондом «Слов’янське серце», громадськими організаціями «Львівський центр піклування про дітей» та «Аваліст».

Крім того, 24 грудня, майже 180 внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово мешкають у м. Сміла Черкаської області, отримали допомогу від Корсунь-Шевченківського штабу.