Поліція Луганщини: як звернутися за фактами безвісти зникнення громадян

Дата: 24.12.2022 12:00

Шановні громадяни, які втратили зв’язок з особами, які мешкали, або перебували на території Луганської області, в тому числі на тимчасово окупованих територіях в період воєнного стану.

Ви можете звернутися до:

- чергової частини ГУНП в Луганській області за телефоном +380669208457;

- залишити повідомлення на сторінці «Поліція Луганської області» у соціальній мережі «Фейсбук» за посиланням - https://www.facebook.com/policeLG;

- спрямувати заяву про злочин на поштову адресу відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи СУ ГУНП в Луганській області - antkiller.su.luga@ukr.net.

Дані про склад робочої групи працівників ГУНП в Луганській області:

Контактні телефони керівників груп:

- Живаго Олег Олександрович, заступник начальника відділу СУ ГУНП в Луганській області, тел. 067-600-79-75;

- Толмачов Роман Юрійович, заступник начальника відділу УКР ГУНП, тел. 098-018-06-53.

Контактні телефони відповідальних працівників:

- Нікульніков Дмитро Павлович, слідчий СУ ГУНП в Луганській області, тел. 066-116-35-26;

- Монахов Олексій Сергійович, старший оперуповноважений в ОВС УКР ГУНП в Луганській області, тел. 098-018-06-53.

Адреса для листування: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Філософська, 39а.