Протягом тижня понад 1000 внутрішньо переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу від гуманітарних штабів Гірської громади

Дата: 23.12.2022 20:12

Упродовж цього тижня вимушено переміщені луганчани отримали 550 продуктових наборів у Богданівському та Корсунь-Шевченківському гуманітарних хабах. Крім того, у рамках співпраці Гірської міської військово-цивільної адміністрації із благодійним фондом «Право на Захист» на базі штабу у Богданівці 100 ВПО із числа осіб з інвалідністю були забезпечені наборами для облаштування спальних місць.

У Києві ВПО з Луганщини отримували консультації з питань працевлаштування від спеціалістів Державної служби зайнятості, а також правову допомогу та юридичні консультації від начальника хабу і консультації із загальних та соціальних питань. На Хмельниччині близько 100 вимушених переселенців отримали харчові набори та памперси, а дітлахи – новорічні подарунки. Ще понад 250 наших земляків отримали допомогу у вигляді одягу та дитячих підгузків у хабі в Полтаві.